مدل مو کوتاه مجلسی بسیار شیک و جدید

مدل موى کوتاه 2016

سری جدید مدل مو کوتاه مجلسی 2016 جدید و خوش پسند

مدل مو کوتاه (31)

تصاویری از جدیدترین مدل مو کوتاه مجلسی مناسب برای خانوم های مشکل پسند و مدل مو مجلسی کوتاه 2016 بی نهایت جذاب و مدل مو کوتاه مجلسی 95 و مدل مو مجلسی زنانه خوش فرم و ساده برای زیبا تر شدن و تغییر فرم صورت و مدل مو 2016 مجلسی زنانه و پرطرفدار

مدل مو کوتاه (14)

چطور مدل موی خود را انتخاب کنید

  • موی کوتاه برای خانم‌ها جذاب و دلنشین است به شرطی که بدانند چطور همراه آرایش و زیبایی مدل موی خود را بر اساس چهره و اندام انتخاب کنند. انتخاب مدل موی کوتاه هیچ وقت نباید با مد روز باشد چون هیچ صورت و هیچ اندامی شبیه دیگری نیست.  موی کوتاه با مدل و استخوان‌بندی چهره، اندام، جنس مو و شخصیت فرد هماهنگ باشد وگرنه نه تنها باعث زیبایی نمی‌شود بلکه تاثیر عکس خواهد داشت. به هر حال مو بخش مهمی از ظاهر خانم‌ها است و باید کاملا هوشمندانه انتخاب شود. هیچ وقت با دیدن مدل موی دیگری هوس نکنید مدل کوتاهی موی خود را بر اساس چهره و شخصیت و ویژگی‌های خود انتخاب کنید. برای این کار احتیاج به یک راهنمایی کامل دارید که در این مطلب از وبسایت شیک پارس به شما می‌گوییم که چطور مدل موی خود را انتخاب کنید.

مدل مو کوتاه (15)

فوق العاده و جذاب برای خانوم های با سلیقه-مدل بافت مو+آموزش بافت

مدل مو کوتاه (16)

  • انتخاب بهترین مدل موی کوتاه برای صورت‌های بیضیاگر مدل صورت شما بیضی است به آن افتحار کنید چون بهترین صورت را برای هر مدل مویی دارید. یعنی هم موهای کوتاه و هم موهای بلند برای استخوان بندی صورت شما مناسب است اما اگر زیباتر جلوه کنید. بهتر است برای این مدل صورت گونه‌های خود را برجسته تر نشان دهید و به این دلیل موهایی تکه‌ای کوتاه شده با فر ویو و درشت این صورت را زیباتر می‌کند. به هیچ وجه موهای خود را در بالای سر حجم ندهید. حجم و پوژ زیاد روی سر صورت بیضی را دراز می‌کند.

مدل مو کوتاه (21)

فیلم های آموزشی – طراحی مدل ناخن 2016 + عکس

مدل مو کوتاه (22)

مدل مو پسرانه 2016 + مدل مو مردانه و رنگ مو مردانه 95

مدل مو کوتاه (27)

  • انتخاب بهترین مدل مو کوتاه برای صورت‌های مربعیاگر استخوان بندی صورت شما به مربع نزدیک است باید موهای خود را طوری کوتاه کنید که صورت شما را بیشتر بیضی نشان دهد. بهترین گزینه این است که موهای بلند خود را کوتاه نکنید اما  موی بلند صاف هم صورت را بیشتر زاویه دار نشان می‌دهد. برای جذابیت بیشتر شما باید مرکز تمرکز از لب و پایین صورت را به بالای صورت ببرید بهترین مدل این است که موهای خود را یک دم اسبی زیبا  که انتهای آن حالت داشته باشد ببندید  و بگذارید اطراف فک خالی باشد.

مدل مو کوتاه (28)

جدیدترین مدل موهای سال 

وب سایت شیک پارس:http://shikpars.com

مدل مو کوتاه (32)

مدل مو کوتاه مدل مو کوتاه جدید مجلسی

مدل مو کوتاه (34)

مدل مو کوتاه 2016 مناسب دختران خوش سلیقه

مدل مو کوتاه (40)

  • انتخاب بهترین مدل مو کوتاه برای صورت‌های گرداگر صورت گرد دارید باید سعی کنید به بالای مو حجم دهید و روی مو‌های بغل‌های صورت و کنار گوش‌ها تمرکز نکنید. اگر موهای شما بلند است موهای خود را لایه لایه کوتاه کنید و در بالای سر لایه‌های ریز بگیرید تا صورت کمی کشیده شود. قرار گرفتن مو در اطراف گوش صورت را گرد و تپل نشان می دهد. برای همین همیشه سعی کنید پا گوشها را خلوت‌تر کنید.

مدل مو کوتاه (41)

مدل مو کوتاه مجلسی برای خانوم های زیبا و زیباپسند زنان

مدل مو کوتاه (47)

  • بهترین مدل موی کوتاه برای صورت‌های قلب شکل و یا مثلثیبرای صورت‌های مثلثی باید در قسمت فک و دهان موهای بیشتری نگه داشت. بهترین مدل مو برای صورت‌های قلبی شکل مدل موی باب است که موهای بغل به سمت صورت کشیده شده‌اند. مانند تصویر. سعی کنید تا می‌توانید از چتری و موی پیشانی استفاده نکنید چون این مدل مو چانه شما را دو برابر کوچک نشان می دهد.

مدل مو کوتاه (48)

برای ویژگی‌های مختلف اعضای صورت نکات زیر را در انتخاب مدل مو در نظر بگیرید.

مدل مو کوتاه (50)

  • بینی دراز و کشیده:اگر بینی دراز دارید به هیچ وجه موها را دم اسبی نکنید و چتری و موی روی پیشانی به میزان کم برای بینی دراز انتخاب هوشمندانه‌ای است.
  • بینی کوچک:موهای مجعد و حالت دار برای این بینی عالی است .مدل موی چتری برای بینی کوچک انتخاب نکنید.

مدل مو کوتاه (62)

  • گردن کشیده وبلند:باید موهای شما بلند باشد و روی شانه‌ها بیافتد تا درازی گردن زیاد دیده نشود.

مدل مو کوتاه (63)

 

 

مدل موى کوتاه 2016