مدل شینیون دخترانه جدید با زیباترین طراحی ها

شینیون 2016

دختران جوان به مدل شینیون و آرایش صورت خود بسیار حساس هستند و تمایل دارند که در مهمانی ها و مجالس جذاب تر از همیشه ظاهر شوند. در ادامه مطلب انواع متنوع و جذاب مدل شینیون دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم برای مشاهده این مدل ها لطفا تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

اکثر دختران جوان نمی دانند که برای مدل مو های خود از چه طرحی باید استفاده کنند. مدل شینیون دخترانه در انواع مدل های متنوع و متفاوت وجود دارد که در این بخش از آرایش مو برخی از این مدل های شیک و جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

شینیون مو ها نیازمند مهارت و استعداد است و شما باید برای مدل شینیون دخترانه از آرایشگر با تجربه و با مهارت کافی استفاده کنید. اگر ترجیح می دهید که از مدل های شینیون دخترانه ساده استفاده کنید می توانید خودتان با میزان مهارتی که دارید مو های خود را فرم دهید.

دل شنیون جذاب و متفاوت دخترانه

مدل شینیون دخترانه شیک

اگر شما فرصت کافی برای رفتن به آرایشگاه را ندارید می توانید از انواع متنوع  مدل بستن مو برای آرایش مو های خود استفاده کنید در این روش می توانید از گیس های مصنوعی و یا گل سر های آماده طرح دار استفاده کنید و جلوی مو های خود را به سمت بالا و یا به شکل فرق کج و راست فرم دهید.

شینیون بسته مو مدل موی کوتاه دخترانه

برای مدل شینیون دخترانه می توانید از انواع مدل های باز و بسته مو و هم چنین از مدل های  شینیون کلاسیک و سادهاستفاده کنید. اگر مو های بلندی دارید می توانید همه مو های خود را و یا بخشی از مو هایتان را ببافید و از مدل بافت مو دخترانه برای شینیون موهای خود استفاده کنید. در ادامه این مطلب مدل های متنوع و شیک شینیون دخترانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

شینیون مو با بافت های تزیینی مدل بافت آفریقایی دخترانه مدل آرایش موی باز دخترانه مدل آرایش مو و صورت دخترانه مدل شینیون همراه با ابفت انواع مدل شینیون دخترانه شیک و جذاب انواع مدل های شیک و جذاب شینیون دخترانه

مدل شینیون دخترانه جدید و مدرن

اگر مو های فری دارد می توانید از مدل های آرایش و شینیون مو های فر استفاده کنید. مو های فر را می توانید با کمک کتیرا و وسایل فرم دهنده مو به زیبایی و به صورت باز فرم دهید.

مدل موی باز فر شینیون موی فر

استفاده از وسایل تزیین کننده مو و بافت های تزیینی مدل شینیون مو های شما را جذاب تر نشان می دهند. در ادامه مطلب مدل شینیون دخترانه ۲۰۱۶ را با زیباترین طراحی های مو مشاهده خواهید کرد.

آرایش موی بسته  آرایش مو ویژه خانم ها و دختران جوان مدل شینیون باز و بسته دخترانه  آرایش ساده موی دخترانه مدل آرایش موی باز مدل آرایش مو   مدل شینوین ساده و جذاب دخترانه  انواع مدل های متنوع شینیون موی دخترانه آرایش مو 2016 مدل های شیک و فانتزی آرایش موی دخترانه

انواع متنوع مدل شینیون دخترانه را در این مطلب برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم شما می توانید با انتخاب یکی از این مدل های شیک و جدید جذابیت شینیون مو های خود را چند برابر کنید. برای مشاهده انواع مدل های آرایش مو به بخششینیون مراجعه کنید.

منبع : آرگا

شینیون 2016

تصاویر انواع رنگ موی بلوطی و فرمول ترکیب آن

آموزش رنگ 2016

رنگ موی بلوطی یکی از رنگ مو هایی است که شما می توانید آن را از ترکیب چند رنگ مو بدست آورید. در ادامه این مطلب چند فرمول ترکیبی و مدل رنگ مو بلوطی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ مو باعث جذابیت و شادابی چهره شما می شود و شما می توانید با انتخاب یک رنگ مو مطابق با رنگ پوست و چشم و سن خود تغییر عمده ای را در چهره تان بوجود آورید در این بخش فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی را مشاهده خواهید کرد.

رنگ مو بلوطی به رنگ موی فندقی نزدیک است و مانند رنگ موی شرابی و رنگ موی مسی طرفداران خاص خودش را دارد در این مطلب از آرایش مو مجله آرگا چند رنگ موی ترکیبی بلوطی را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

رنگ موی شاه بلوطی قرمز

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی

رنگ مو ها برای پوست های مختلف متفاوت هستند  رنگ مو برای افراد با پوست گندمی برای افراد با پوست روشن مناسب نمی باشد. ترکیب رنگ موهای بلوطی برای افراد با پوست تیره می تواند بهترین ایده باشد در مطلب زیر شما را چند فرمول ترکیب رنگ موی بلوطی آشنا می سازیم.

مدل مو و رنگ موی بلوطی

فرمول ترکیبی رنگ موی شاه بلوطی قرمز

رنگ موی شاه بلوطی قرمز تنی از رنگ قرمز و فندقی دارد و پایه مو ها باید برای این رنگ موی ترکیبی پایه ۵ باشد می توانید مو های خود را با رنگ موی (۰۰۰) به این پایه برسانید.

ترکیب رنگ موی شاه بلوطی 

رنگ مو بلوطی شماره ۶ به اندازه ۵۰ میل + رنگ موی شکلاتی شماره ۶ به اندازه ۴۰ میل + رنگ موی بادمجانی شماره ۶ به اندازه ۲۰ میل + واریاسیون قرمز ۵ سانت + اکسیدان شماره ۲ را باهم ترکیب کنید و بر روی موها با پایه ۵ بزنید.

رنگ موی شاه بلوطی قرمز رنگ شاه بلوطی قرمز

 فرمول رنگ موی شاه بلوطی

یکی از رنگ مو های مناسب برای افراد با پوست سبزه تیره رنگ موی شاه بلوطی تیره است و هم چنین افراد با پوست سبزه معمولی می توانند از رنگ موی شاه بلوطی روشن استفاده نمایند.

تیره : ۱ تیوپ رنگ موی شماره ۳.۴ + اکسیدان ۶ درصد
متوسط : سه چهارم (۳/۴ ) از رنگ موی ۴.۴ + اکسیدان ۹ درصد
روشن : سه سوم (۳/۳ ) از رنگ موی شماره ۵.۴ + اکسیدان ۹ درصد

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی بلوطی

مدل های رنگ موی بلوطی

فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی

رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی در رده رنگ مو های شکلاتی قرار داد و شما باید این رنگ مو را بر روی پایه ۵ مو های خود بزنید و برای این رنگ مو ۳۰ دقیقه مکث کافی است.

ترکیب رنگ مو شکلاتی شاه بلوطی

قهوه ای شکلاتی روشن ۷۰ میل + بلوند قرمز تیره ۳۰ میل + اکسیدان ۹ درصد به اندازه رنگ مو + واریاسیون نقره ای ۱۰ سانت

فرمول ترکیبی رنگ موی شکلاتی شاه بلوطی

مدل های رنگ موی بلوطی

فرمول های رنگ مو بلوطی را در این مطلب مشاهده کردید که امیدواریم با کمک این فرمول ها بتوانید مو های خود را به رنگ دلخواهتان در آورید در ادامه این مطلب مدل هایی از این رنگ مو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ موی بلوطی با 3 فرمول ترکیبی رنگ موی شاده بلوطی رنگ موی بلوطی رنگ موی بلوطی رنگ موی بلوطی  رنگ موی شاه بلوطی

رنگ مو در جذابیت چهره بسیار تاثیر گذار است و شما می توانید با کمک انواع رنگ مو های متناسب با رنگ پوستتان زیبایی و جذابیت چهره و موهایتان را چند برابر کنید. در این مطلب انواع فرمول های ترکیب رنگ موی بلوطی را به شما عزیزان آموزش دادیم که امیدواریم این فرمول های ترکیبی مورد استفاده شما قرار بگیرند. برای مشاهده انواع فرمول های ترکیبی رنگ مو به بخش ترکیب رنگ مو مراجعه کنید.

منبع : آرگا

آموزش رنگ 2016

مدل شینیون باز و بسته شیک برای خانم های ایرانی

شينيون 2016

در این مطلب انواع متنوع مدل شینیون باز و بسته را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. شما می توانید با ایده گرفتن از این مدل ها برترین مدل شینیون را برای شرکت در مهمانی ها و مجالس داشته باشید.

مدل های آرایش مو انواع متنوع متفاوتی دارند که شما می توانید بنا بر سلیقه شخصی و مدل آرایش و مدل لباس و فرم چهره تان از هر کدام از مدل های آرایش مو استفاده نمایید. در ادامه این مطلب بیش از بیست مدل شینیون باز و بسته را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

اگر شما مو های بلندی دارید می توانید ازانواع مدل های شینیون مو باز و بسته و شینیون نیمه باز برای فرم به مو های خود استفاده نمایید. مدل شینیون باز برای هر سنی مناسب است و معمولا همه افراد این مدل شینیون را می پسندند. مدل موی بسته هم طرفداران خاص خودش را دارد و این مدل شینیون برای فصل گرما می تواند ایده خوبی باشد.

مدل شینیون باز و بسته با جدیدترین متد های روز

مدل شینیون باز و بسته جدید

شینون مو ها نیازمند مهارت و خلاقیت است و اگر شما خلاقیت لازم را در زمینه آرایش مو ها داشته باشید می توانید آرایش مو هایتان را در منزل انجام دهید. اگر شما به دنبال مدل های حرفه ای شینیون هستید باید آرایش مو هایتان را به دست یک آرایشگر حرفه ای بسپارید.

مدل موی بسته مجلسی مدل های شیک و مجلسی شینیون بسته مدل آرایش موی باز جدید

به طورکلی خانم ها خانم ها به مدل شینون و میکاپ خود حساس هستند و همیشه به مدل های آرایش موی جدید و زیبا هستند. در ادامه این مطلب مدل های شیک و جدید ارایش موی باز و بسته را در اختیار شما قرار داد ه ایم که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

آرایش موی باز و بسته مدل شینیون بازمدل شینیون جذاب انواع مدل های شیک و زیبا شینیون مدل موی باز شینیون بسته مدل شینسون باز و بسته شیک و مدرن مدل های شیک شینیون بسته مدل موی باز انواع متنوع مدل شینیون باز و بسته

مدل های شینیون باز و بسته عروس

یکی از انتخاب های مهم عروس مدل میکاپ و شینیون است. مدل موی عروس باید با لباس و آرایش و جواهراتش سازگاری داشته باشد. برای انتخاب مدل آرایش موی عروس حتما با یک آرایشگر حرفه ای مشورت کنید تا بتوانید برترین مدل آرایش مو را برای خود انتخاب کنید.

مدل شینیون باز و بسته برای انواع سلیقه ها مدل آرایش موی بسته مدل شینیون زیبا

در ادامه این مطلب انواع متنوع مدل موی شینیون باز و بسته برای عروس را دراختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

مدل نیمه باز بسته  مدل شینیون بسته مدل شینیون زیبا و شیک مدل موی بسته شینیون بازمدل موی سبته مدل شینیون موی فر

در این مطلب انواع متنوع مدل شینیون باز و بسته را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم که امیدواریم این مدل ها شما را در انتخاب برترین مدل آرایش مو هایتان به خوبی راهنمایی کنند. برای مشاهده انواع مدل های آرایش مو در صورت تمایل می توانید به بخش شینیون مجله آرگا مراجعه کنید.

منبع : آرگا

شينيون 2016

ترکیب و انواع فرمول رنگ موی کاراملی + عکس

فرمول رنگ موی 2016

رنگ موی کاراملی یکی از انواع رنگ مو های ترکیبی است که در ادامه این مطلب فرمول های مختلف این رنگ مو و مدل هایی از این رنگ مو را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

رنگ مو های متعددی برای رنگ کردن مو ها وجود دارد که شما می توانید بنا بر رنگ پوست و رنگ چشم خود از انواع این رنگ مو ها استفاده نمایید. در این مطلب ما قصد داریم تا شما را با فرمول های ترکیبی رنگ موی کاراملی آشنا سازیم برای مشاهده این فرمول ها تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

مد رنگ موی سال برای سال های مختلف متفاوت است و بیشتر خانم ها تمایل دارند که از رنگ موی مد شده برای رنگ کردن مو های خود استفاده نمایند اما قبل از انتخاب رنگ مو حتما از این که رنگ مو مناسب با چهره و پوست شما است مطمئن شوید زیرا ممکن است با انتخاب نادرست یک رنگ مو زیبایی و جذابیت خود را از دست بدهید. در این بخش انواع مدل ها و فرمول های ترکیب رنگ مو کاراملی را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم.

رنگ مو کاراملی

انواع فرمول های ترکیبی رنگ موی کاراملی

رنگ مو کاراملی هم مانند رنگ موی فندقی و رنگ موی بلوطی و رنگ موی شکلاتی فرمول های ترکیبی متفاوتی دارد که در این مطلب انواع فرمول های این رنگ موی زیبا را ملاحظه خواهید کرد.

مدل رنگ مو هایلایت کاراملی

رنگ موی کاراملی

بلوند طلایی خیلی روشن : ۵۰ میل +بلوند خاکستری پلاتینه : ۳۰ میل +بلوند بژ ۷.۳۱ : ۵۰ میل +واریاسیون ۰۰۰ : ۵ سانت + واریاسیون نقره ای : ۱۰ سانت + وارایسیون دودی : ۱ سانت + اکسیدان ۶ درصد : ۱۵۰ میل + پایه ۱۰ دکلره

مدل های متنوع رنگ مو های ترکیبی کاراملی

رنگ موی کنفی کاراملی با هاله شکلاتی

رنگ مو های ۸.۳۱ + n10 + c10
اکسیدان شماره ۱ : ۲ برابر رنگ
پایه ۱۰
واریاسیون نقره ای : ۵ سانت
همه مو هایتان را که یکدست رنگ شد یک لایه از موی خود را جدا کنید و با w6 رنگ بزنید.
مدت زمان مکث رنگ مو ۱۰ دقیقه

فرمول ترکیبی رنگ موی کنفی کاراملی

رنگ موی شکلاتی با هایلایت کاراملی سرد

ابتدا همه مو های خود را با رنگ قهوه ای شکلاتی رنگ بزنید سپس کلاه مش را بر روی مو های خود قرار دهید و قسمت هایی از مو را که می خواهید مش بزنید از کلاه مش بیرون آورید و بعد روی تارهای جدا شده از مو را مش سوزنی ۱۰ درصد و رنگ کاراملی بزنید. برای ترکیب مدل مش مو کاراملی می توانید از رنگ مو های g10 + n10 + c10 و واریاسیون نقره ای استفاده نمایید. توجه داشته که اندازه همه این رنگ مو ها باید باهم برابر باشند.

رنگ موی شکلاتی گرم با هایلایت کارملی سرد

رنگ موی کاپوچینو کاراملی

بلوند شکلاتی ۶ : ۷۵ میل
نسکافه ای ۶ : ۲۵ میل
وارایسیون نقره ای : ۳ سانت
اکسیدان ۲

مدل و فرمول رنگ موی کاپوچینو کاراملی

رنگ موی مسی شکلاتی با مش کاراملی فندقی

رنگ موی مسی متوسط : ۶۰ میل
رنگ موی شکلاتی : ۵۰ میل
رنگ موی فندقی متوسط : ۳۰ میل
اکسیدان ۲ درصد : ۱۵۰ میل
پایه ۶

ترکیب مش کاراملی فندقی

رنگ موی طلایی ۸ : ۲۰ میل
رنگ موی کاراملی : ۳۰ میل
رنگ موی شکلاتی : ۱۰ میل
اکسیدان نمره ۱ : ۲ برابر مقدار رنگ
پایه ۸ دکلره

ترکیب رنگ موی مسی شکلاتی با مش فندقی کاراملی

مدل های رنگ مو کاراملی

رنگ موهای کاراملی یکی از انواع رنگ مو برای افراد با پوست سبزه است و اگر شما پوست تیره سبزه ای دارید این رنگ مو می تواند بهترین ایده برای انتخاب رنگ موی شما باشد. در ادامه این بخش از آرایش مو مجله آرگا انواع مدل های متنوع رنگ مو کاراملی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از دیدن این مدل ها نهایت لذت راببرید.

رنگ موی قهوه ای کاراملی براق قهوه ای کاراملی رنگ موی قهوه ای کاراملی رنگ موی کاراملی تیره رنگ موی کاراملی رنگ موی کارامل قهوه ای یا زیبا رنگ موی کاراملی مدل هایلایت کاراملی رنگ موی کاراملی رنگ موی کاراملی با فرمول های ترکیبی فرمول های ترکیبی رنگ موی کاراملی رنگ مو کاراملی رنگ موی قهوه ای کاراملی روشن فرمول های ترکیبی انواع رنگ مو های کاراملی رنگ موی قهوه ای کاراملی جدید

در این مطلب انواع مدل ها و فرمول های ترکیبی رنگ موی کاراملی را مشاهده کردید شما می توانید با کمک هر یک از این فرمول های ترکیبی رنگ موی ایده آل خود را بدست آورید. در صورت تمایل برای مشاهده انواع فرمول های ترکیب رنگ موکلیک کنید.

منبع : آرگا

فرمول رنگ موی 2016

خوشگل ترين مدلهاي آرايش عروس(سری52)

میکاپ عروس 2016

ده عکس زیبا از مدلهای آرایش عروس

جديدترين مدلهاي آرايش عروس , عکس عروس خوشکل , عروس ناز, آرايشگاه عروس , زيباترين آرايش هاي عروس , آرايش ابرو عروس ,آرايش جديد چشم عروس سال , آرايش لب عروس , مدل موي عروس , جذاب ترين مدلهاي آرايش عروس , عروس خوشکل

جديدترين مدل آرايش عروس اروپايي
جديدترين مدل آرايش عروس اروپايي
جديدترين مدل آرايش عروس اروپايي
جديدترين مدل آرايش عروس اروپايي
تور عروس
تور عروس
 گالري عکس آرايش خليجي
گالري عکس آرايش خليجي
 بهترين آرايشگاه هاي عروس
بهترين آرايشگاه هاي عروس
آرايش به سبک عروس اروپايي
آرايش به سبک عروس اروپايي
آرايش به سبک عروس اروپايي
آرايش به سبک عروس اروپايي

آرایشگاه (7)

 گالري عکس آرايش خليجي
گالري عکس آرايش خليجي
آرايش عروس آپارات

 

 

 

میکاپ عروس 2016

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵(سری19)

مدل ارایش عروس 2016

 

 

مدل های آرایش عروس جدید۲۰۱۵

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس

shinion
shinion

مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴

shinion
shinion

مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید،

Shinion2015
Shinion2015

مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس،

عکس عروس
عکس عروس

آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

 آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

مدل های آرایش عروس جدید ۲۰۱۵ مدل آرایش زنانه مدل روز

آرایش عروس ۲۰۱۵، مدل های آرایش عروس، آرایش عروس جدید، مدل های آرایش، آرایش عروس، آرایش، آرایش صورت، مدلهای آرایش عروس، مدل آرایش عروس، آرایش عروس ۹۴، مدل های جدید آرایش، مدل جدید آرایش

منبع:تهران پیکس

مدل ارایش عروس 2016

مدل موی دخترانه جدید 2015

مدل شینیون مو 2016

مدل موی باز و بسته دخترانه مخصوص عروسی جدید 2015

شیک ترین مدل موی بسته-

عکس هایی از مدل موهای باز دخترانه 2015

مدل موی دخترانه

 

مدل شینیون مو 2016

شنيون جدید عروس,عکس عروس(سری22)

شینیون مو 2016

آموزش ارایش عروس همراه با عکس عروس

نکات مهمی که در آرایش عروس نباید فراموش کنید!

چه‌چیزهایی را به آرایشگر بگویید

نظر کلی خود را برای آرایش صورت و موها با او در میان بگذارید تا سلیقه شما را بشناسد ولی چیزی را به او تحمیل نکنید. اجازه دهید او باتوجه به تجربه و دانشی که دارد آرایش مناسبی را روی سر و موی شما پیاده کند.

عکس شنيون بسته عروس
عکس شنيون بسته عروس

Model chignon bride

عکس شنيون بسته عروس
عکس شنيون بسته عروس

عروس‌های زیبا چه رنگ مویی دارند
رنگ موی تیره برای عروس‌خانم‌ها بهتر است به‌خصوص برای ایرانی‌ها که چهره‌های آسیایی و چشمانی تیره دارند مثلا رنگ‌هایی مثل شکلاتی تیره، قهوه‌ای سوخته و به طور کلی رنگ‌های گرم  می‌توانند به صورت حالت دلنشین‌تری بدهند.

درضمن تیره بودن موهای عروس با لباسش تضاد ایجاد می‌کند و همین می‌تواند زیبایی را چندین برابر کند. گذشته از اینها نباید یادتان برود که رنگ‌های روشن سن عروس را بیشتر نشان می‌دهد، بنابراین کسانی که می‌خواهند این‌گونه آرایش روشن کنند یا باید صورتی بچگانه‌ و ظریف داشته باشند یا رنگ پوست‌شان کمی تیره باشد.

 

عکس شنيون بسته عروس
عکس شنيون بسته عروس
عکس شنيون بسته عروس
عکس شنيون بسته عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس

اگر می‌خواهید موهای‌تان را باز بگذارید
بعضی از عروس خانم‌ها دوست دارند در روز عروسی موهای‌شان را باز بگذارند و آنها را روی شانه‌های‌شان‌ بریزند. یادتان باشد این مدل مو زمانی زیباتر است که لباس شما بدون آستین باشد یا حداقل یقه برگشته و اپل‌های بزرگ نداشته باشد؛

البته یادتان نرود که اشکالی که باز گذاشتن مو دارد این است که وقتی هوا گرم می‌شود به هم ریخته و پریشان می‌شوند و زینت‌آلات موها باز خواهد شد و چهره عروس دیگر فریبندگی قبل را نخواهد داشت.

 

شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس
شنيون زیبای عروس

آرايش , آرايش صورت عروس , آرايش چشم عروس , جديدترين مدل آرايش عروس اروپايي  , عکس آرايش عروس عربي , خوشکل ترين مدلهاي آرايش عروس در سال , بهترين مدلهاي آرايش عروس در اينترنت , عکسهاي کمياب آرايش عروس , بهترين و جديدترين مدل آرايش عروس

شنيون عروس
شنيون عروس

 

 

شینیون مو 2016

25 مدل شینیون بسیار زیبا برای تمام سلیقه ها

 

مدل های شنیون2016

بیست وپنج مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع

 

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل شینیون عروس

بیست و شش مدل شینیون عروس در رنگ ها و مدل های متنوع مدل شینیون عروس

مدل های شنیون2016

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مد شینیون 2016

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مدل ابرو پهن کوتاه بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مدل مو شینیون بسته ۲۰۱۶

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

ارایش عروس ۲۰۱۶

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مدل ابرو پهن و کوتاه ۲۰۱۶

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

ارایش چشم بهار ۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

ارایش و گریم عروس ۲۰۱۶-۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مدل مو و ارایش ۲۰۱۶

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

ارایش صورت ملیح و مات

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مجموعه مدل ارایش عروس ۲۰۱۶ / مدل مو شینیون بهار ۹۵

مدل شینیون باز و بسته ۲۰۱۶-۹۵

مجموعه مدل ارایش عروس 2016 / مدل مو شینیون بهار 95

مد شینیون 2016