رنگ سال 2016 و رنگ سال 95 اعلام شد

رنگ سال 2016 و 95

رنگ سال 2016 ، رنگ سال 95
رنگ سال 2016 – سال 95 برخلاف سالهای گذشته رنگی ساده و توسط کمپانی بنجامین موری انتخاب شد. کمپانی پنتون امسال هنوز رنگ پیشنهادی اش را اعلام نکرده بود.
بازدید : 17,304 نفر

سفید استخوانی رنگ سال 2016 – 1395

رنگ سال 2016 – سال 95 اعلام شد. سفید استخوانی رنگ سال 2016 – سال 1395 انتخاب شد.

رنگ سال 2016

سفید استخوانی رنگ سال 2016

رنگ سال 2016 – سال 95 را کمپانی بنجامین اعلام کرد

رنگ سال 2016 اعلام شد اما اینبار نه توسط کمپانی پنتون بلکه کمپانی بنجامین موری رنگ سال 2016 را انتخاب و اعلام کرد.

رنگ سال 2016  95

عکس سفید استخوانی در میان رنگ های سفید پیشنهادی رنگ سال 2016 -95

اعلام رنگ سال 2016 – سال 95 توسط کمپانی بنجامین موری

امسال برخلاف سالهای گذشته کمپانی پنتون رنگ پیشنهادی سفید را ارائه نکرد و در وب سایت اختصاصی خود بعد از نظر سنجی های بسیار در بین رنگهای پیشنهادی خودش هنوز به نتیجه ی قطعی ترسیده است و همین کمپانی بنجامین مور (Benjamin Moore) را در انتخاب رنگ سال 2016 پیشقدم و موفق کرد.

رنگ سال 2016

رنگ سال 2016

رنگ سال 2016

اعلام رنگ سال 2016 -1395 توسط کمپانی بنجامین مور

رنگهای سفید پیشنهادی برای رنگ سال 2016 – سال 95

سفید سادهSimply White) ) انتخاب کمپانی بنجامین مور (Benjamin Moore)

سفید عاجی( Ivory Keys) انتخاب کمپانی بیهر (Behr)

سفید مرمری یا گچی (Alabaster) انتخاب کمپانی شروین ویلیامز (Sherwin-Williams)

سفید کاپو چینویی (Cappuccino White) انتخاب کمپانی گلیدن (Glidden)

دکوراسیون ارائه شده برای رنگ سال 2016 – سال 95

دکوراسیون 2016

دکوراسیون 2016

دکوراسیون شیک

 

 

رنگ سال 2016 و 95

رنگ موی سال ۲۰۱۶

 

رنگ موی سال2016 

 

رنگ مو ۲۰۱۶ به طور کلی به صورت ترکیب رنگ های تیره و روشن بر روی موهای مدلینگ ها در

هفته های مد اروپا دیده شد.فشن شوهایی که پیشاپیش برای مدهای سال ۲۰۱۶ برگزار شد همراه بود با

رنگ موها و هایلایت های بسیار شیک و پرتنوع که بخشی از انها را در این گزارش برایتان آورده ایم.

مدل رنگ مو ۲۰۱۶ و جدیدترین هایلایت های دخترانه و زنانه و مدل هایی از رنگ موهای دورنگ و بلوند های شیک و رنگ موهای فانتزی

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

هایلایت و رنگ موی جدید سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

رنگ موی سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

مدل مو و رنگ موی ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

رنگ موی سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

مدل مو و رنگ موی ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

هایلایت و رنگ موی جدید سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

مدل مو و رنگ موی ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

هایلایت و رنگ موی جدید سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

مدل مو و رنگ موی ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

رنگ موی سال ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

رنگ موی سال ۲۰۱۶

مدل مو و رنگ موی ۲۰۱۶

 رنگ موی سال 2016

 رنگ موی سال2016 

تصاویر انواع رنگ موی آلبالویی و فرمول ترکیب رنگ آن

رنگ مو با ذکر شماره مدل رنگ موی باحال

رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت چهره شما دارد و اگر شما موهایتان را با رنگ موی مناسبی رنگ بزنید چهره تان جوان تر و شاداب تر از همیشه به نظر می رسید. در ادامه این مطلب فرمول ترکیبی رنگ موی آلبالویی را به همراه مدل هایی از این رنگ مو مشاهده خواهید کرد.

رنگ موی آلبالویی یکی دیگر از انواع رنگ موها با تن قرمز است که برخی از خانم ها تمایل دارند از این رنگ موی زیبا و متفاوت برای رنگ کردن موهای خود استفاده کنند. قبل از این که از این رنگ مو برای موهایتان استفاده کنید از مطابقت و همخوانی آن با چهره تان مطمئن شوید.

رنگ موی شرابی و رنگ مو آلبالویی از انواع رنگ موهای فانتزی و زیبا هستند و اگر شما می خواهید تغییرات زیادی را در چهره تان ایجاد کنید بهتر است از این رنگ موها برای رنگ کردن موهایتان استفاده کنید.

رنگ مو آلبالویی

فرمول ترکیبی رنگ موی آلبالویی

اگر موهایتان را با رنگ موی مشکی پر کلاغی رنگ کرده باشید با کمک رنگ موی آلبالویی فقط می توانید موهایتان را ۱ درجه روشن تر کنید.

رنگ مو آلبالویی روشن : ۱۰۰ میل
رنگ موی بلوطی روشن : ۲۰ میل
رنگ موی بلوند قرمز : ۴۰ میل
 رنگ موی شرابی روشن : ۱۰ میل
اکسیدان شماره ۲
واریاسیون قرمز : ۵ سانت

رنگ مو آلبالویی

مدل رنگ موهای آلبالویی

رنگ موهای زنانه تنوع زیادی دارند و شما می توانید با توجه نظر شخصی خود موهایتان را با کمک رنگ موهای گیاهی و یا شیمیایی رنگ بزنید.
موها مهم ترین و تاثیر گذارترین عوامل در زیبایی چهره هر فردی هستند بنابراین شما باید در هنگام انتخاب رنگ مو حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید تا بتوانید موهایتان را به زیبایی و با رنگ مناسبی رنگ بزنید.
در این بخش انواع تصاویر رنگ موهای آلبالویی تیره و روشن را در اختیار شما خانم های زیبا و جذاب ایرانی قرار داده ایم که امیدواریم این رنگ مو ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

مدل رنگ موی آلبالویی فرمول ترکیبی رنگ مو آلبالویی مدل رنگ مو آلبالویی رنگ موی شرابی آلبالویی  رنگ موی شرابی آلبالویی رنگ مو آلبالویی رنگ موی آلبالویی زنانه رنگ موی زیبا آلبالویی  رنگ موی آلبالویی رنگ موی آلبالویی تیره مدل موی فر با رنگ مو آلبالویی رنگ موی آلبالویی

فرمول رنگ موی آلبالویی و نمونه هایی از این مدل رنگ مو را د راین مطلب ملاحظه کردید که امیدواریم این رنگ مو مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد. در صورت تمایل می توانید برای مشاهده انواع ترکیب رنگ مو کلیک کنید.

منبع : آرگا

رنگ مو با ذکر شماره مدل رنگ موی باحال

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای

رنگ ابرو 95

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای

رنگ کردن ابرو به روش آرایشگران حرفه ای

گرد آوری مطلب : ایران بانو

رنگ کردن ابرو

بهتر است رنگ ابروها یك درجه تیره‌تر از رنگ موها باشد

 

رنگ كردن ابرو در ظاهر كار ساده‌ای است اما همین كار ساده نكات و تكنیك‌های ریزی دارد كه می‌تواند جلوه متفاوتی به ابروها بدهد و زیبایی آنها را دوچندان كند. برخی هم چندان موافق رنگ كردن نیستند و ترجیح می‌دهند با مداد و سایه به ابروها رنگ دهند اما باید بدانید تنها با آرایش نمی‌توانید ابروهای‌تان را روشن و مثلا آنها را با رنگ موی بلوند خود هماهنگ كنید پس برای هیچ‌كس ضرر ندارد كه كمی با تكنیك‌های رنگ كردن بیشتر آشنا شود.

اول از همه باید بدانید بیشتر آرایشگرها می‌گویند رنگ ابروها باید یك درجه تیره‌تر از رنگ موها باشد اما باز هم همه موافق این امر نیستند و نظرات مختلفی وجود دارد. برای همین در اینجا ما برای‌تان تمام نكاتی را كه برای رنگ كردن ابرو نیاز دارید، آورده‌ایم؛ از انتخاب رنگ گرفته تا تكنیك‌های رنگ زدن ابرو.

مواد مورد نیاز برای رنگ كردن ابروها
1. رنگ مخصوص ابرو و قابل استفاده روی مناطق ظریف مانند اطراف چشم
2. برس رنگ با سر باریك و گوش‌پاك‌كن
3. ظرف شیشه‌ای كوچك كه مواد را درونش مخلوط كنید.
4. اكسیدان مخصوص ابرو
5. پنبه برای پاك كردن رنگ‌ها از روی ابرو
6. وازلین یا كرم برای چرب كردن قسمت‌هایی كه می‌خواهید رنگ نگیرند.

رنگ پوست مهم است
یادتان باشد رنگ ابروها تنها با رنگ مو مشخص نمی‌شود بلكه رنگ پوست هم نقش تعیین‌كننده‌ای دارد؛ مثلا اگر رنگ موی قهوه‌ای تیره با پوستی گندمی دارید و ابروی‌تان مشكی است، این تضاد نزدیك به هم چهره‌تان را جذاب‌تر می کند یا مثلا فردی كه پوستی روشن با ابروی مشكی داشته و هم‌اكنون رنگ موی خود را بلوند كرده، بهتر است یك تا دو درجه رنگ ابروی خود را روشن كند. كسانی كه چهره‌ای سبزه دارند و رنگ مو را مش یا كامل روشن كرده‌اند، بهتر است رنگ ابروی شان را چهار تا پنج درجه نسبت به رنگ ریشه روشن كنند چون این رنگ ابرو چهره را بازتر و زیباتر خواهد كرد.  افراد با موهای شرابی و فندقی و گروه رنگ موهای قرمز بهتر است با هر رنگ پوستی ابرو را تیره نگه دارند. گروه زیتونی با پوست‌های سفید و روشن رنگ ابرو را تنها یكی، دو درجه روشن‌تر از رنگ مو كنند و گروه زیتونی با پوست‌ تیره آن را كاملا روشن سازند.

از چه اكسیدانی برای ابرو استفاده كنید؟
شما نباید همان اكسیدانی را كه برای رنگ‌ كردن موهای‌تان استفاده می‌كنید برای ابرو یا مژه‌های‌تان هم به كار ببرید. ابرو و مژه‌ها هم موهای كمتری نسبت به سر دارند و هم كوتاه‌تر هستند بنابراین خیلی سریع‌تر رنگ می‌گیرند. پس بهتر است برای آسیب دیدن كمتر از اكسیدان ضعیف‌تری استفاده كنید. برای رنگ مژه باید از اكسیدان‌هایی استفاده كرد كه حداقل 9/1 و حداكثر سه است، برای رنگ ابرو تا شش هم می‌توانید استفاده كنید البته توصیه ما این است كه برای ابروها هم همان اكسیدان سه یا كمتر را به كار ببرید.

آیا همیشه با تغییر رنگ مو، ابروها را هم رنگ كنیم؟
اگر رنگ موهای خود را تغییر مختصری داده‌اید، كافی است كمى‌ سایه پودری یا مداد ابرو روی ابروها بزنید. این كار ابروها را با هر رنگ مویی خوشرنگ تر و خوش‌فرم‌تر مى‌كند. اگر رنگ موهای‌تان را تغییر اساسی داده‌اید (مثلا موهای قهوه‌ای تیره را به رنگ بلوند روشن درآورده‌اید) از متخصص ابرو در آرایشگاه‌تان مشاوره بگیرید و رنگ ابروهای‌تان را هماهنگ با رنگ موها‌ی‌تان عوض كنید.

چه رنگی برای ابرو انتخاب كنید؟
همیشه رنگ مداد ابروی‌تان را هماهنگ با رنگ موها و پوست‌تان انتخاب كنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگ‌های تندتر استفاده كنید. اگر رنگ موهای‌تان را اغراق‌‌آمیز تغییر دهید باید متناسب با آن رنگ ابروی‌تان را كمرنگ یا پررنگ كنید. تنوع رنگ ابروی پودری بیشتر از مداد ابروست. قبل از هر بار استفاده، نوك مداد ابروی‌تان را تیز كنید. اگر از رنگ پودری استفاده می‌كنید، بعد از هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید و با باد خشك كنید. اگر پودر زیادی روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش می‌كند.

تكنیك‌های رنگ زدن ابروها

رنگ ابروهای‌تان را هماهنگ با رنگ موها‌ی‌تان عوض كنید

 

چطور ابروها را روشن كنید؟
كسانی كه ابروهایی ضخیم، زبر و بسیار تیره‌ای دارند برای روشن كردن‌شان دچار مشكل می‌شوند. این افراد می‌توانند برای روشن‌ كردن ابروها سراغ دكلره و مواد بی‌رنگ‌كننده بروند؛ البته هنگام كار با این مواد باید بیشتر دقت كنند و هیچ‌گاه به‌طور مداوم ابرو‌ها را دكلره نكنند چون می‌تواند آسیب‌زننده باشد.

1- كار را با ابروهای تمیز آغاز كنید؛ یعنی باید ابروها پیش از دكلره برداشته و موهای آن مرتب شده‌ باشند همچنین بهتر است قبل از كار با شامپو آنها را بشویید.

2- با استفاده از یك گوش‌پا‌ك‌كن پوست اطراف ابرو را با وازلین بپوشانید. این كار پوست را از آسیب‌ها و التهابات ناشی از دكلره محافظت می‌كند به‌خصوص اگر تازه ابروها را برداشته ‌باشید پوست حساس‌تر است و ملتهب می‌شود.

3- ماده دكلره را آماده كنید و در یك كاسه بلوری بریزید. تهیه ماده دكلره با توجه به نوع آن متفاوت است. می‌توانید از فروشنده یا آرایشگرتان كمك بخواهید. با برس مخصوص رنگ ابرو یا برس تمیز ریمل مواد را روی ابروها بمالید. اگر می‌خواهید همه موها به خوبی رنگ باز كنند چندین‌بار با حركات رفت و برگشتی موها را برس بزنید.

4- بعد از اینكه ابروها كامل با مواد پوشانده شدند ساعت را نگاه كنید. اگر می‌خواهید ابروها فقط كمی روشن شوند و رنگ باز كنند حدود پنج دقیقه زمان بگیرید اما اگر می‌خواهید خیلی روشن شوند مواد باید حدود 10 دقیقه روی ابرو بمانند. مدام موها را چك كنید تا نسوزند.

5-  مواد را با پنبه یا دستمال كاغذی مرطوب از روی ابرو پاك كنید.

6- صورت را بشویید و ابروها را با حوله خشك كنید.

7- در این مرحله ممكن است در رنگ ابروهای‌تان زردی یا نارنجی وجود داشته باشد که می‌توانید با واریاسیون بنفش این زردی را بگیرید. چند قطره واریاسیون را با اكسیدان مخلوط كنید، به ابروها بزنید و حدود 10 دقیقه صبر كنید.
8- ابروها را بشویید و با حوله خشك كنید. به‌راحتی می‌توانید تفاوت مرحله هفت را با این مرحله متوجه شوید. در اینجا دیگر ابروها زردی ندارند و رنگی طبیعی‌تر به دست آورده‌اند.

9- اگر كمی ابروها را با مداد و سایه مرتب كنید، دیگر می‌توانید ادعا كنید ابروهایی ایده‌آل دارید.

راهنمای قدم به قدم تیره كردن ابروها
– با گوش‌پاك‌كن دورتا دور ابرو و محلی را كه نمی‌خواهید رنگ كنید با وازلین یا كرم چرب بپوشانید.

– رنگ انتخابی را حدود یك سانتی‌متر داخل ظرف شیشه‌ای بریزید و حدود سه قطره اكسیدان روی آن بچكانید. مواد را با برس خوب مخلوط كنید و از قسمت كلفت ابرو خیلی سریع و با دقت تمام بزنید؛ طوری كه همه ابروها با رنگ پوشانده شود.

– دقت كنید این رنگ خیلی سریع می‌گیرد، معمولا برای رنگ‌های تیره و مشكی یك دقیقه كافی است. با پنبه مرطوب ابروها را تمیز كنید تا جایی كه دیگر پنبه رنگ نگیرد.

– بیشتر از دو تا سه دقیقه رنگ را نگه ندارید برای اینكه شما به‌راحتی می‌توانید دوباره ابروها را تیره كنید ولی روشن كردن رنگ تیره بسیار سخت است.

منبع:مجله زندگی ایده آل

رنگ ابرو 95

راهنمای بهترین ترکیب رنگ مو ها برای تغییر رنگ مو

رنگ سال 95

آکاایران

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

راهنمای بهترین ترکیب رنگ مو ها برای تغییر رنگ مو -آکاتفریح,سرگرمی,خبری,ورزشی,سلامت,سرگرمی,فرهنگی,دنیای مد,گردشگری,فرهنگ,هنر,آشپزی,سبک زندگی,اخبار روز,دانش و فناوری,مجله تفریحی سه تیا,مجله تفریحی3تیا,ورتال جامع شامل اخبار,فال حافظ,فال انبیاء,فال چوب, عاشقانه,فال روز تولد,مدل مانتو,مدل لباس,فال,اس ام اس جدایی,اس ام اس جدید,نماز,فال قهوه,پیامک,پیام های عاشقانه,اس ام اس سرکاری,تقویت مو,ریزش مو,مطالب خنده دار,عکسهای خنده دار,جوک,اختراعات,داروهای گیاهی,عید,فال روزانه,فال امروز,کف بینی,طالع بینی,قیمت ارز,نرخ ارز,قیمت سکه,قیمت طلا,تزئین سفره,سفره آرایی,اس ام اس منت کشی,لطیفه های خنده دار,جوک خنده دار,آموزش آشپزی,مدل لباس بچه,خواص مواد غذایی,روانشناسی کودک,روان شناسی,خانه داری,آرایش صورت,مدل آرایش,معما,چیستان,انواع غذا,دانستنیهای جنسی,زناشویی,شعر کودکانه,ازدواج,تیتر روزنامه ها,دانستنیهای ازدواج,بیماری,گالری عکس,عکس بازیگران,بیوگرافی بازیگران,داستان,

انتخاب مدل و رنگ مو در دنیای ما، صورت های مختلف با شکل های متنوع قابل مشاهده هستند به گونه ای که می توان گفت شکل صورت هر فرد منحصر به خود او و خاص آن شخص است. اما می توان شکل صورت ها را در چند دسته کلی تقسیم بندی کرد؛ بیضی، مربع، مثلث، مثلث برعکس یا قلبی، گرد، الماسی و مستطیل.به گزارش آکاایران: دانستن این که شکل صورت شما جز کدام یک از این دسته ها قرار می گیرد در انتخاب مدل و رنگ مو به شما کمک بسیاری خواهد کرد.
ترکیب رنگ مو مسی آتشین

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

فرمول ترکیب رنگ مو مسی آتشین
رنگ شماره ۹٫۴۴ : نصف تیوپ
رنگ شماره ۷٫۴۶ : ۱/۴ تیوپ
رنگ شماره ۶٫۲۳ : ۱/۴ تیوپ
اکسیدان : ۶ %

این رنگ ها را ترکیب کرده و روی موی طبیعی می گذارید و ۴۵ دقیقه مکث می کنید و بعد می شورید. برایرنگ مو مسی آتشین پایه مو باید به شماره ۸ – ۷ برسد.

نکته: این ترکیب رنگ مو برای استاندارد یک برند از رنگ مو تعریف شده است و امکان این وجود دارد که در مارک های دیگر رنگ مو با همین ترکیب تغییر کوچکی در نتیجه حاصل شود.

آموزش ترکیب رنگ مو بژ عروسکی

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

فرمول ترکیب رنگ مو بژ عروسکی
بلوندشکلاتی متوسط + بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی + دوسانت بلوند متوسط
شماره اکسیدان: نمره ۱ (۶درصد)
پایه مو ۸
فرمول ترکیب رنگ مو کنفی:

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

بلوند زیتونی پلاتینه + بلوند طلایی خیلی خیلی روشن به اندازه مساوی + دو سانت واریاسیون ۰۰۰

شماره اکسیدان: ۱(۶ درصد)

پایه: ۶

فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه ای

بلوند شکلاتی متوسط ۲/۳ +کاراملی ۱/۳ (۴۷-۷) به علاوه  ۲سانت واریاسیون ۰۰۰
شماره اکسیدان:  ۱
پایه: ۸

ترکیب رنگ مو عسلی گرم:

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

بلوندشکلاتی متوسط + بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی به علاوه دو سانت بلوند متوسط
شماره اکسیدان: نمره ۱ (۶درصد)
پایه مو:  ۸

ترکیب رنگ مو دارچینی:

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

فرمول رنگ مو دارچینی:
بلوند طلایی ماهگونی متوسط۵۰میل + بلوند دودی متوسط۳۰ میل + بلوند شکلاتی متوسط۳۰میل + بلوند پلاتینه صدفی۱۰میل + ۱۷۰میل اکسیدان ۶درصد
بهترین ترکیب رنگ مو ها برای تغییر رنگ مو:

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

ترکیب رنگ مو برای موهای دکلره شده که به رنگ بلوند است و می خواهیم تیره کنیم:

از ترکیب دو رنگ سری گرم (شکلاتی و طلائی) شماره ۳ یا ۴ استفاده کرده با اکسیدان شماره ۱ مخلوط می کنیم و موها را رنگ می کنیم. موهای به رنگ آلبالوئی یا شرابی که بعد از مدتی به رنگ قرمز (زنگ زده) تغییر پیدا می کند.

اگر می خواهید موها را قهوه ای یا زیتونی تیره کنید باید موها را دکلره کنید و از رنگ سری طبیعی و زیتونی به نسبت مساوی با اکسیدان ۱ و کمی آب مخلوط و موها را رنگ کنید، در صورتی که می خواهید رنگ را از روی مو پاک کرده و موها را روشن کنید باید به یک متخصص مراجعه کنید زیرا استفاده از ماده remover  نیاز به تخصص و مهارت دارد.

فرمول ترکیب رنگ مو برای موهای مش شده ای که می خواهیم رنگ آن را یکدست کنیم

رنگ n3 و w3 را به نسبت ۲ به ۱ با کمی اکسیدان و آب به اندازه ای که به شکل ماست شل در بیاید مخلوط کرده،تکه های مش را جداگانه با این مخلوط رنگ می کنیم وقتی به اندازه کافی تیره شد موها را شسته وبا رنگ دلخواه رنگ می کنیم.

روش ترکیب رنگ مو برای مویی که با دکلره بلوند شده و بعد از مدتی جلوه خود را از دست داده (زرد شده)

۱ قاشق پودردکلره+کمی اکسیدان+۱کف دست شامپو+آب را با هم مخلوط کرده و روی موی خیس می زنیم و ۵ دقیقه صبر می کنیم، موها را شسته و با فرمول زیر رنگساژ می کنیم.

w4  به اندازه یک نخود + c9 یک بند انگشت یا a10+c9 هر کدام ۱بند انگشت +چند قطره اکسیدان  + آب به اندازه ای که به شکل دوغ شود. اگر موهای خودرا بلوند کرده اید و الآن رشد ریشه داشته و نمی دانید که باید چه کار کنید، می توانید مانند مش با فویل بصورت ردیفی موها را جدا کرده و کنار بگذارید و بقیه موها و ریشه را رنگ تیره بزنید، این روش برای خانم هایی که موهای سفید دارند و ریشه مو دو رنگ است کاربرد دارد،در مورد موهایی که رنگ طبیعی آن ها یکدست و تیره است می توانید با کلاه تارهای نازکی را بیرون آورده و به رنگ ریشه مو کنید.

چگونه از اکسیدان در پایه های متفاوت استفاده کنیم :

برای پایه مو از ۱ تا ۴ از اکسیدان ۶ درصد یا همان اکسیدان شماره ۱ و برای پایه مو از ۵ تا ۱۰ اکسیدان ۹ درصد یا اکسیدان شماره ۲ استفاده می کنیم. اکسیدان شماره ۳ یا ۱۲ درصد مخصوص دکلره است. ولی در رنگ های بالا یعنی پایه ۹ و ۱۰ هم می توانیم استفاده کنیم.

چند نکته کلیدی در خصوص ترکیب رنگ مو:

,تفریح,سرگرمی,خبری,[categoriy]

• هیچ گاه رنگ ها با تن های متفاوت را با هم ترکیب نکنید زیرا ایجاد بی نظمی می کند.

• هیچ گاه بیشتر از دو یا سه رنگ را با هم مخلوط نکنید زیرا رنگ ثبات لازم را پیدا نمی کند.

• هیچ گاه رنگ های کارخانه های متفاوت را با هم ترکیب نکنید چون هر کارخانه ای فرمول مخصوص به خود را دارد.

• اگر به استفاده از رنگ های ترکیبی علاقه مند هستید رنگ هایی را که اختلاف تن و پایه آنها زیاد نباشد (و تولید یک کارخانه باشد) را می توان در شرایط خاص زیر با هم ترکیب کرد:

– سری سرد در یک پایه مثلا C8 + A8 + N8
– سری گرم در یک پایه R7 + V7
– سری N با هر رنگی ولی با یک پایه ترکیب می شود. N9 + C9
pootica.com

iransit.com
khomari.com

zibakade.com

/baelm.ir/

 

 

رنگ سال 95

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 چه رنگ هایی است؟

رنگ موهای 2016

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2016 چه رنگ هایی است؟

 

رنگ مو یکی از روش هایی زیبایی برای خانم هاست. این روزها که به پایان فصل بهار و شروع فصل تابستان نزدیک می شویم، پیشنهاد می کنیم رنگ موهای تان را برای تابستان 2016 به یکی از رنگ های زیر انتخاب کنید.

بهترین رنگ مو برای تابستان 2016 به پیشنهاد ستارگان هالیوودی

 

رنگ موی قهوه ای شرابی برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای شرابی برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای بلوند برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای بلوند برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای مسی برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای مسی برای تابستان 2016

 

 

رنگ مو برای تابستان 2016

رنگ مو برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای تیره برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای تیره برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای روشن برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای روشن برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای پلاتینی برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای پلاتینی برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی قهوه ای طلایی تیره برای تابستان 2016

رنگ موی قهوه ای طلایی تیره برای تابستان 2016

 

 

رنگ موی بلوند روشن برای تابستان 2016

رنگ موی بلوند روشن برای تابستان 2016

 

 

تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

رنگ موهای 2016

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان ۹۵

مدل رنگ موی دخترانه2016

 

در این بخش از مد وی جدیدترین و زیباترین مدل رنگ مو برای تابستان سال ۹۵ را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم.

در حال حاضر ما به شما برخی از رنگ مو جایگزین که ممکن است شما نیز تحت تاثیر قرار دادن نشان می دهد. انتقال از یک رنگ دیگر به شما امتیاز کاملا جدید از دیدگاه بدهد. قبل از انتخاب هر رنگ مو فکر می کنم آن است توصیف شخصیت شما و یا نه به خاطر آن است که اگر نوع خود را به شما نمی خواهید به احساس خود را راحت در حالی که ما نیاز به چیزی است که شما به عنوان ماهی در آب را احساس کنید.
استفاده از برخی از نمونه به عنوان یک منبع الهام بخش. ترکیبی از سایه های مختلف ممکن است شما برخی از مزیت است. در تمام موارد سعی کنید به فرار سایه یکنواخت و رفتن جسورانه با جایگزین خود را.

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان 95

رنگ مو تابستانی ۹۵ ، رنگ موهای زیبا برای تابستان

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان 95

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان 95

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان 95

بهترین رنگ موها برای فصل تابستان

جذاب ترین مدل رنگ مو برای تابستان 95

رنگ مو تابستانی 95

زیباترین رنگ مو تیره برای تابستان ۹۵

رنگ مو تابستانی 95

رنگ مو تابستانی 95

رنگ موهای جدید

رنگ مو تابستانی 95

رنگ مو تابستانی 95

رنگ مو تابستانه 95

رنگ موهای خوشگل سال ۹۵

رنگ مو تابستانه 95

تمایل به رنگ مو غیر متعارف و عجیب است که هنوز هم در روند، قابل فهم است که زنان به نظر می رسد سنتی و ساده خسته شده اند. آنها می خواهند به چیزی است که آنها را از جمعیت ایستاده است. می توان گفت که رنگ مو جایگزین خواهد شد که شما نگاه البته اگر شما چیزی را انتخاب کنید بر اساس رنگ پوست خود را به من بدهید.

رنگ مو تابستانه 95

رنگ مو تابستانه 95

رنگ موهای تیره زیبا

رنگ مو تابستانه 95

بهترین رنگ موهای تابستانی برای سال 95

رنگ مو سبز ۹۵

بهترین رنگ موهای تابستانی برای سال 95

بهترین رنگ موهای تابستانی برای سال 95

سایه های روشن با مدل مو ساده می تواند واقعا سحر و جادو است. احساس رایگان برای تغییرات چشمگیر که برخی از جسارت به سبک خود را اضافه کنید خواهد رفت. در نتیجه تمایل به پوشیدن جسورانه نگاه است که واقعا در حال رشد. سعی کنید برای انتخاب سایه که باعث می شود رنگ چشم خود را به پاپ. شما همچنین می توانید برای جلوه های رنگ رنگین کمان است. آنها در سبک خود منحصر به فرد هستند و بسیاری از افراد مشهور می خواهم به پوشیدن رنگ مو رنگین کمان.

بهترین مدل موی تابستانی زنانه 95

رنگ مو آتشی ۹۵ ، رنگ مو های خوشگل برای تابستان ۲۰۱۶

بهترین مدل موی تابستانی زنانه 95

بهترین مدل موی تابستانی زنانه 95

سایه های سبز، بنفش، قرمز می تواند برجسته بسیار عالی برای موهای خود را. مشاهده آرایشگر کنید تا مطمئن شوید که سایه خوبی برای شما می باشد. اطمینان حاصل کنید که آرایشگر خود حرفه ای است. نکات برجسته می تواند گزینه خوبی برای تکمیل نگاه خود را. نکات برجسته این در حال رفتن به عنوان لوازم جانبی بر روی موهای شما باشد. فراموش نکنید که به توجه به مدل موهای خود را به دلیل آن نقش بسیار مهمی ایفا می کند. شما ممکن است مدل موی کوتاه با موی چتری بلند و سپس رنگ موی چتری خود را با رنگ های رنگین کمان. این ایده است برای کسانی که نمی خواهند کاملا برای تغییر رنگ موهای خود را. در مورد حاشیه های چند تن است که ممکن است به عنوان یک ابزار برای همه کاره نگاه خدمت فکر می کنم.

بهترین مدل موی تابستانی زنانه 95

اختصاصی مد وی

مدل رنگ موی دخترانه2016

حنا رنگ موی طبیعی و پر خاصیت

رنگ موی هندی

یکی از مهمترین مزایای استفاده از رنگ موهای طبیعی، مانند حنا، اطمینان کامل از بی خطر بودن آنها برای پوست سر و مو و ساختار آنها می باشد.حنا معروفترین رنگ موی طبیعی می باشد که به راحتی قابل دسترس و استفاده است. این ماده موها را نرم کرده و التهابات پوستی را کاهش می دهد. از قدرت حفاظت و ترمیم بالایی نیز برخوردار است.


در واقع، حنا به کورتکس مو نفوذ نکرده و به کوتیکول نیز آسیب نمی رساند. این ماده محورهای مو را پوشش داده و در حقیقت به عنوان یک محافظ عمل می کند. استفاده از رنگ موی حنا باعث ضخیم تر شدن موها شده و آنها را درخشان می کند.


اگر شما رشته های کمی از موی سفید دارید، احتیاجی نیست که از رنگ موهای شیمیایی استفاده کنید، رنگ موی حنا به طور موثری قادر به پوشش این سفیدی ها می باشد. سوالی که بسیار پرسیده می شود این است که حنا باعث قرمزی موها می شود. جواب اینست که موهای تیره قرمز نمی شوند، در واقع حنا آنها را براق و روشن می کند.
حنا به کورتکس مو نفوذ نکرده و به کوتیکول نیز آسیب نمی رساند.

اگر قهوه یا کاد هندی به خمیر حنا اضافه کنید، رشته های سفید رنگ مو قهوه ای تیره شده و رشته های تیره رنگ، با رنگ قهوه ای ترکیب شده و پنهان می گردند.

پودرهای حنا با مواد دیگری مانند سرمه، وسمه، آملا (amla) و چیزهای دیگر قابل ترکیب هستند تا نه تنها رنگ مورد دلخواه را بدهند، بلکه خواص درمانی و مفید حنا بر روی پوست و مو را افزایش دهند.


در حقیقت استفاده منظم از این محصولات باعث کند شدن سرعت رشد موهای سفید می شود. کسانی که عادت به استفاده از رنگ موهای شیمیایی را دارند، با این قبیل آماده سازی مو می توانند حفاظت و بهبود بافت و ظاهر موها را تضمین کنند.


یکی از مهمترین ارکان مراقبت آرایشی اجتناب از اثرات زیان آور کاربرد روش های متعدد درمانی و زیبایی است. بعضی از این روشها می توانند نتایج خطرناکی برجای بگذارند و شما مجبورید زمان، هزینه و تلاش زیادی برای بدست آوردن آنچه از دست داده اید صرف کنید. در بسیاری از مواقع آسیب ممکنست دائمی باشد. تا آنجا که می توانید از روشهای درمانی و زیبایی که باعث تخریب پوست و مو می شوند بپرهیزید.

در مصر و ایران باستان، وسمه با حنا ترکیب و به موها اضافه می شد. نتیجه این ترکیب موهایی با رنگ تیره و سایه آبی کم رنگ بود.


پوست گردو هم رنگ موها را قهوه ای می کند.
شستشو با چای باعث تغییر رنگ موها نمی شود اما هاله زیبایی بر روی آنها پدید می آورد.
ترکیب پودر کاد هندی و قهوه با خمیر حنا باعث ایجاد رنگی تیره تر از موهای طبیعی می گردد.

رنگ موی هندی

سری جدید رنگ مو مخصوص عید 95

رنگ موی 95

رنگ موی 2016 , رنگ موی 2016 هالیوودی , رنگ موی 95 , رنگ موی شکلاتی , رنگ موی شرابی , رنگ موی سال , رنگ موی عسلی , رنگ موی فانتزی , رنگ موی سال 2016 , رنگ موی ماهاگونی , رنگ موی قهوه ای , رنگ موی قهوه ای طلایی , رنگ موی قهوه ای دودی , رنگ موی قهوه ای طلایی , رنگ موی قهوه ای روشن , رنگ موی قهوه ای شکلاتی , رنگ موی قهوه ای تیره , رنگ موی قهوه ای تنباکویی , رنگ موی قهوه ای 2016 , رنگ موی قهوه ای 2015 , رنگ موی قهوه ای دخترانه , رنگ موی خارجی , رنگ موی بازیگران هالیوود , رنگ موی بازیگران هالیوودی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی دورنگ ، رنگ موی 95 ، رنگ موی شکلاتیرنگ موی زنانه جدید ، رنگ موی شکلاتی ، رنگ موی شرابی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ مو و رنگ و مش ، رنگ موی شرابی ، رنگ موی سال

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی نارنجی ، رنگ موی سال ، رنگ موی عسلی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی مدلینگها ، رنگ موی عسلی ، رنگ موی فانتزی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی جدید ، رنگ موی فانتزی ، رنگ موی سال 2016

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ و مش تیکه ای ، رنگ موی سال 2016 ، رنگ موی ماهاگونی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی ماهگونی ، رنگ موی ماهاگونی ، رنگ موی قهوه ای

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی روشن بلوند ، رنگ موی قهوه ای ، رنگ موی قهوه ای طلایی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ مو و هایلایت جدید ، رنگ موی قهوه ای طلایی ، رنگ موی قهوه ای دودی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی جدید ، رنگ موی قهوه ای دودی ، رنگ موی قهوه ای طلایی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی بلوند ، رنگ موی قهوه ای طلایی ، رنگ موی قهوه ای روشن

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ موی صورتی ، رنگ موی قهوه ای روشن ، رنگ موی قهوه ای شکلاتی

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

رنگ و مش جدید ، رنگ موی قهوه ای شکلاتی ، رنگ موی قهوه ای تیره

جدیدترین رنگ مو عید امسال – رنگ مو روشن و تیره عید – رنگ مو عید قهوه ای جدید و هایلایت

منبع : نمناک

رنگ موی 95

رنگ مو و های لایت های Hilary Duff

انواع رنگ مو2016

رنگ مو و هایلایت ، hilary duff hair

رنگ مو و هایلایت های بازیگران زن هالیوود همیشه جزو رنگ موهای جدید و محبوب خانم ها بوده است. Hilary Duff یکی از سلبریتی هایی است که رنگ موهای فانتزی و بلوندهای شیک بر روی موهایش دارد.

 رنگ مو و هایلایت های شیک هیلاری داف

هیلاری داف در 28 سپتامبر 1987 متولد شد. پدر و مادرش سوزان داف و باب داف نام دارند. پدرش یکی از شریکان فروشگاههای زنجیره ای convenience است. او از زمانی که خیلی کوچک بود به بازیگری علاقه داشت. کار بازیگری او را مجبور کرد به جای تحصیل در مدرسه در خانه آموزش ببیند. اولین نقش بزرگ او در فیلم زندگینامه ای «کسپر وندی را ملاقات می کند» در سال 1998 در نقش «وندی» بود.

هیلاری داف با چهره ای زیبا و استایل های شیک همیشه مورد توجه بوده است همچنین او همیشه با رنگ موها و هایلایت های زیبا و جدیدی روی فرش قرمزها و برنامه های مختلف حاضر می شود.

در این بخش برگزیده ای از رنگ موهای هیلاری داف را در طول چند سال گذشته تا سال 2015 را برایتان آورده ایم.

رنگ موی شیک ، hilary duff hair ، hilary duff hairstyles

رنگ موی بازیگران زن ، hilary duff hairstyles ، hilary duff

رنگ موی هیلاری داف ، hilary duff ، جدیدترین هایلایت مو 2015

رنگ مو و هایلایت ، جدیدترین هایلایت مو 2015 ، رنگ موی بازیگران زن هالیوود

رنگ موهای 2015 ، رنگ موی بازیگران زن هالیوود ، رنگ مو و هایلایت

رنگ موهای فانتزی ، رنگ مو و هایلایت ، hilary duff hair

بلوند های هالیوودی ، رنگ مو و هایلایت ، hilary duff hair

رنگ موهای فانتزی ، رنگ مو و هایلایت ، hilary duff hair

رنگ موی فانتزی 2015 ، رنگ مو و هایلایت ، hilary duff hair

 

منبع : نمناک /ن
انواع رنگ مو2016